Trident logo 2016 gevuld extra klein png

 WZV Trident

In Memoriam Toon van Ballegooijen

Geplaatst op 27-08-2018  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Andries van der Pol

Geachte leden,

toonGraag wil ik met u stilstaan bij het op 65 jarige leeftijd overlijden van Toon van Ballegooijen.

Toon was lid vanaf 1982. Gedurende deze 36 jaar heeft hij zich op zijn eigen wijze verdienstelijk gemaakt voor onze vereniging. Samen met zijn vrouw Anna, die jarenlang de scepter zwaaide in 't Veuronder, vormden zij de gastvrouw en heer van onze vereniging.

Toon was een ondernemende havenmeester, zo heeft hij van lieverlee de uitbreiding van de haven gearrangeerd. Hij was elke dag van de week te vinden in het haven kantoor, het parkeerterrein, of in zijn woonboot de Riverside.

Toen hij stopte als havenmeester heeft hij de titel "Lid van verdienste" gekregen. Onze  roeiboot draagt nog steeds zijn naam. Wij wensen vanaf deze plaats Anna die ernstig ziek is, en zijn kinderen sterkte en het allerbeste toe.

Toon Bedankt!

 

Andries van der Pol