Trident logo 2016 gevuld extra klein png

 WZV Trident

In memoriam Jan Vos

Geplaatst op 02-01-2021  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Andries van der Pol

jan-vos 2

 

Graag wil ik met u stilstaan bij het op 72 jarige leeftijd overlijden van Jan Vos. Hij was lid vanaf 1987 en voer met zijn schuit de Maria Cornelia. Hij heeft die overgedaan aan zijn zoon Peter. Daarna heeft hij nog even een aluminium sloep gehad waarna hij zijn actieve watersport carrière heeft beëindigd. 

Jan was een persoonlijkheid met veel bestuurlijke ervaring. Hoewel hij binnen onze vereniging nooit een bestuursfunctie bekleedde, kon je altijd bij hem aankloppen voor advies. Hij vond het leuk om oude krantenartikelen die betrekking op onze vereniging hadden met ons te delen.

 

 Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. In het bijzonder Peter, ons actief lid, die zowat dagelijks op zijn mooie Barkas te vinden is.

Jan je was een bijzonder mens! Bedankt dat we je gekend hebben.